Hakkımızda

Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, depolama, paketleme, hızlı ve güvenilir bir şekilde üstlendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmektedir. DAP Nakliyat eğitimli kadrosu, geniş paketleme materyalleri, ücretsiz expertiz hizmeti, hijyenik güvenli çalışma ortamlarıyla, eşya sigortası, paketleme ve demonte-montaj hizmetiyle sektörün standarını yükseltmiştir. Başarımızdaki en büyük etken siz değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Firmamız siz değerli müşterilerimize kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmet verme anlayışı ile 24 saat dilediğiniz zaman en kısa sürede size hizmet vermekten kıvanç duyacaktır.

VİZYON
Şirket faaliyetlerinde modern teknolojiyi kullanır, sürekli kendini inceler, kritik eder, değerlendirir, iyileştirir, yeniler ve kendisiyle rekabet eder. Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir. Hiçbir kaynağı israf etmez, modern tasarruf ilkelerine uyar Bölgesel teşkilatlanmaya, yönetime ve merkezi denetime önem verir, kanunların öngördüğü hukuki, idari ve mali zorunlulukların tamamını yerine getirir, iş ve toplum ahlakı kurallarına titizlikle uyar.

MİSYON
DAP Nakliyat müşterisine ilk önce değer verir ve saygı duyar, verdiği hizmetin tam sorumluluğunu taşır, müşterileri ile iyi ilişkiler kurar ve sadece yapabiliceği sözleri verir ve sözlerinin arkasında dururlar. Yeni müşteri kazanmak için, mevcut müşterilerinin mutluluğunun devam ettirmenin öncelikli olduğunu bilir. Müşterisine verdiği hizmette hem tedbirli hemde iş bitiricidir.Yüksek kalitede organize olarak hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Acil işlere öncelik verir ve hiç birzaman işlerini aksatmaz, kaliteden taviz vermez. Müşteri bilgilerini herzaman gizli tutar.

HAKKIMIZDA
DAP Nakliyat 1993 yılında istanbul kartal da kurulmuş olup ,kurulduğu günden bugüne tecrübeli eleman kandosuyla şehir içi ve şehirler arası ev ofis büro nakliyelerinde güvenilir hizmet verme anlayışından ödün vermeksizin tüm yurtta, müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak çalışmalarına başlamıştır. Firmamız her zaman ilk hedef müşteri memnuniyetidir diyerek müşterilerine son derece güzel bir hizmet vermeye çelışmıştır. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak, verdiğimiz hizmeti sürekli yenilemektir. DAP Nakliyat hem Evden Eve Nakliyat hem de kurumsal taşımacılık alanlarında hizmet vermektedir.