Ambalajlama

DAP Taşımacılık sektöründe yılların verdiği tecrübesi ile sizlere, Türkiye'nin her noktasına hizmet vermektedir. Geniş araç yelpazemiz ve profesyonel çalışanlarımız ile birlikte evden eve taşımacılık alanında tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız. Eşyalarınızı alınacak adresten güvenli bir şekilde alıp güvenli bir şekilde nakliyenin götürüleceği yere güvenli bir şekilde teslim eder.

Fabrika taşıma, banka taşıma, fuar taşıma, piyano nakliyesi, askılı tekstil, ofis taşıma ve diğer ağır ve hafif yüklerinizi DAP Taşımacılık garantisi ile yapmaktayız. Profesyonel kadromuz ile birlikte sizlere hizmet vermekten gurur duyan firmamız 7/24 sizlerin hizmetinizdedir.

Tüm ev eşyalarınız size özel kutu ve ambalajlama sistemi ile koruma altındadır.  Nakliye - Şehiriçi küçük ve büyük araç taşımacılığı  ve Eşya ve depolama hizmeti, evden eve nakliyat, eşya taşıma, paketleme, depolama, ofis taşımacılığı, para kasası taşımacılığı, Askılı taşımacılık gibi hizmetler vermekteyiz.

Firmamız uzman özel olarak eğitilmiş kadrosu yaygın araç filosu ve yapmış olduğu referanslarla nakliyat firmaları arasında önemli bir yere sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan DAP Taşımacılık yapmış olduğu tüm taşıma hizmetlerini olası bir kazaya karşın sigorta kapsamında ve karşılıklı sözleşmeler doğrultusunda yapmaktadır.