Adalar Evden Eve

İstanbul'un Büyüada,Heybeliada,Kınalıada,Burgazada,Sedefadası,Sivriada,Yassıada,Kaşıkadası ve Tavşan Adası Adlı 9 adadan oluşan ilçesi 2000 Nüfus sayımına göre nüfusu 17.738'dir. Adalar merkezinin ilçesi Büyükada olup,ilçe 5 mahalleden oluşmaktadır.Büyükada'daki Maden ve Nizam Mahalleleri,Kınalıada mahallesi,Burgazada mahallesi,Heybeliada mahallesi. Adalar'ın İstanbul'a uzaklıkları en yakın Kınalıada,en uzak Tavşanadası olmak üzere 7 deniz miliyle 13.5 deniz mili(25km) arasında değişir.Adalar'a ilk vapur seferleri Galata Köprüsü'nden 1846 yılında başlamıştır.Bugün Kabataş,Kadıköy ve Bostancı'dan sürekli deniz yolu bağlantısı vardır.
Adalar Evden Eve Nakliyat

İstanbul'un herhangi bir semtinden Adalar'a veya Adalar'dan İstanbul'un herhangi bir semtine taşınacaksanır, bu diğer evden eve nakliyat işleminden farklı olduğunu bilmelisiniz.Adalar Nakliyesi en az iki gün süren bir nakliye işlemidir.Firmamızla temas kurduktan sonra firma eksperimiz eşya tespinini yapıp taşınmanız için size en uygun taşıma planını oluşturur.Fizibilite çalışmalar yapıldıktan sonra taşıma için gerekli işlemleri başlatır. Adalar Belediyesi'nden taşınacağınız güne en az bir hafta öncesinden taşıma için gün alınır.Uygun gün alındıktan sonra taşınma gününden bir gün önce eşyalarınız kamyone yüklenir ve taşıma sabahı çıkarmayla Ada'ya geçilir.Eşyalarınızın adaya nakliyesi yapılır.

Firmamız çalışmalarını gösterriken gerekli özeni göstermektedir.Adalar Nakliyat ekibini büyük bir dikkatle oluşturarak ev taşımacılığı,ofis nakliyat,işyeri taşımacılığı gibi işlemleri eksiksiz olarak sunmayı hedeflemekteyiz.Taşınma esnasında dikkat ettiğimiz diğer bir konu da eşyalarınızın temiz bir şekilde taşımasıdır.Gerekli ambalaj malzemesini kullanırken hijyen kuralalrına dikkat ediyoruz. Adalar/İstanbul ve İstanbul/Adalar ev,ofis ve büro taşımalarında bizi arayın.

Adalar ve Çevre Bölgelerine Çalıştığımız Semtler; Büyükada Evden Eve Nakliyat,Heybeliada Evden Eve Nakliyat,Kınalıada Evden Eve Nakliyat,Burgazada Evden Eve Naliyat.